Inge Schrooten, onze reddende engel

01/06/2021

Toen Inge Schrooten in september 2020 ons team vervoegde om een langdurig zieke collega te vervangen, stond ze voor een pittige taak. Ze slaagde erin om op korte termijn de job onder de knie te krijgen én om onze harten te veroveren. We interviewden haar op haar laatste dag, om haar te bedanken voor haar inzet.

Hoe kwam je terecht bij Jos Eerdekens Betonvloeren?

Inge: “Ik was heel gericht op zoek naar een job in de bouw en toen ik de vacature bij Jos Eerdekens zag, twijfelde ik niet lang. Een blik op de website was voldoende om te zien dat ik bij gepassioneerde mensen zou terechtkomen.”

Wat vind je bijzonder aan werken in de bouwsector?

Inge: “Alles is hier rechttoe-rechtaan. Je weet onmiddellijk wat je aan iemand hebt en waar je aan toe bent, omdat iedereen het hart op de tong heeft. Een heerlijke mentaliteit, als je het mij vraagt: stoer, maar met een klein hartje. Wanneer het nodig is, kan je hier op iedereen rekenen.”

Spijt dat je contract erop zit?

Inge: “Ja, enorm. Maar ik wist dat het een vervangingscontract was. Het waren negen boeiende maanden, waarbij ik veel verantwoordelijkheden kreeg: van het telefonisch onthaal, het registreren van onze mannen op de werf tot het nalezen van contracten in samenwerking met Ethel. Ik ga de job en alle collega’s missen, inderdaad.”

inge schrooten

Ben je nu een betonlover voor het leven?

Inge: “Absoluut! (lacht) Ik had al 15 jaar ervaring, specifiek met beton, dus dat ligt me wel. Maar bij Jos Eerdekens, dat was toch wel een bijzondere ervaring. Een warm team, waar de familie heel dicht bij het personeel staat, alles bespreekbaar is en er een ongedwongen sfeer heerst. Mocht ik hier ooit opnieuw aan de slag kunnen, dan zal ik geen seconde twijfelen.”

Dat zullen we onthouden! We zijn blij dat Inge Schrooten haar job met 150% inzet heeft aangepakt en dat ze zich, ondanks heel wat drempels, snel inwerkte. Met haar hands-on mentaliteit heeft ze het bedrijf enorm goed vooruitgeholpen tijdens de afwezigheid van een belangrijke collega. We zullen haar zonnig karakter ook heel hard missen en wensen haar alle succes in de toekomst. En wie weet, misschien wel tot een volgende keer!

Zin om deel uit te maken van ons team beton-experten? Klaar om mee oplossingen te bedenken en uit te voeren voor onze klanten? Check dan zeker onze vacatures.

Top

Om u beter van dienst te kunnen zijn maakt deze site gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten